Чи потрібно нареченому бутоньєрка

Спочатку бутоньєрка повинна перебувати у нареченої. І лише після всіх випробувань, викупу нареченої і інших традиційних обрядів, наречена повинна прикріпити на піджак нареченого бутоньєрку.

Дружбі або старостам; Дружкам нареченої (прикріпивши на волосся або у вигляді браслета); Неодруженим і незаміжнім гостям.

Бутоньєрку наречений прикріплює на лівий лацкан або кишеню костюма. Однак, якщо Ви замовляєте бутоньєрки для всіх гостей, то традиційно ті, хто одружена чи одружений – чіпляють її праворуч, ті хто ні – зліва. Існує традиція, за якою бутоньєркою прикрашає своє плаття наречена.

Активній, спортивній, допитливій нареченій чудовим подарунком від подруг буде абонемент на танці або в спортзал, курс самооборони, йоги чи стретчингу, майстер-клас зі слеклайну або заняття з повітряної гімнастики, стрибки на батуті або сплав на байдарках.

boutonnière — «петлиця») — одна або кілька квіток чи бутонів на петлиці, аксесуар чоловічого костюму. Спочатку вона використовувалася для прозаїчних цілей — за допомогою неї комір застібався на ґудзик, який був на правому лацкані військових мундирів (наприклад, шинелі).

Букет для нареченої – це не просто гарний аксесуар. Він є символом щастя, кохання та родючості, має давню історію і глибокий зміст. Традиційно, букет складається з квітів, які наречена виростила сама, або ж які були подаровані їй близькими людьми.





бутоньєрка на весіллі – предмет обов’язковий. Так наречена показує кого вона обрала; Розмір бутоньєрки повинен відповідати розміру 1 лише квітки тобто не треба чіпляти нареченому …