Як відрізнити прийменник від іменника з прийменником?

Похідні прийменники протягом, у продовження, на закінчення, на відміну, внаслідок, на зразок, щоб уникнути треба відрізняти від іменників. Стаючи прийменниками, іменники втрачають своє лексичне та граматичне значення, а також втрачають самостійність. Ілля перебував (У чому? Де?)

Похідні прийменники " у продовження ", " протягом " пишуться роздільно і мають на кінці Е. Прийменник “внаслідок” пишеться разом і на кінці Е. Їх варто відрізняти від сполучень іменників у прийменниковому відмінку, що закінчуються на И, із прийменником В.

Прийменник – це службова частина мови, яка виражає синтаксичну залежність одних слів від інших у словосполученнях і реченнях. Прийменники ставлять перед іменниками, числівниками та займенниками в різних відмінках. При цьому зі словами в називному відмінку цю частину мови не вживають.

Прийменники в російській мові є самостійними частинами мови. Для того, щоб їх відрізнити, не існує спеціальних правил або ознак, як, наприклад, у іменника, дієслова, прикметника, прислівника або інших. До прийменника не можна поставити запитання.