Скільки люди жили в античності

Первісним людям доводилося нелегко. Враховуючи повну відсутність медицини, безліч хвороб і часом важкі зовнішні умови (те ж видобуток їжі, льодовиковий період, і т. д.), максимум, до якого вони могли дожити, був вік 25-30 років.

За останні 30 років тривалість життя в Україні зросла. Водночас за статистикою, жінки живуть довше за чоловіків. Як повідомляє Державна служба статистики, для чоловіків середня тривалість склала 66 років, а для жінок 76 років.

Очікувана тривалість життя помітно збільшилася в усьому світі за останні кілька десятиліть. Середньостатистична людина, народжена 1960 року (з цього року ООН почала збирати дані по всій планеті), як очікувалося, могла дожити до 52,5 років. Сьогодні середня очікувана тривалість життя – 72 роки.

Зокрема, середня тривалість життя жінки становить 78 років, а чоловіка – 68 років. Загальний коефіцієнт народжуваності (середня кількість дітей, яку має жінка у репродуктивному віці) в Україні у 2023 році у Фонді народонаселення вважають одним із найменших за останні роки – 2,19.

На Русі (у Києві) язичництво існувало офіційно до введення християнства. Найвідомішими руськими богами були: Ярило (бог сонця та весни), Дажбог (бог сонця та багатства), Велес (або Волос) (бог скота), Перун (бог грому), Род (бог народження).





20е-століття неокласицизму. Між першою та другою світовою війною. Балет [en] Економіка. Музика. Філософія. п. о. р. Ант́ичність (від лат. antiquus, також Класична епоха ) — період історії від 800 року до н. е. до 600 року н. е. у регіоні Середземного моря . Зміст. 1 Етимологія. 2 Загальна …