Що таке один байт

Байт (англ. byte, від bite — частина, шматок) — одиниця цифрової інформації, зазвичай рівна 8 бітам.25 бер. 2021 р.

Байт (англ. byte) — одиниця вимірювання обсягу цифрової інформації, яка зазвичай містить вісім бітів і представлена двійковим числом.

Біт – це найменша одиниця кількості інформації. Нарівні з бітом активно використовується поняття «байт». Один байт дорівнює 8 бітам. Так як біт і байт – маленькі величини, то вони часто мають приставки кіло-, мега- і гіга-.

Традиційно для кодування одного символу використовується двійковий код, довжина якого дорівнює 1 байту, тобто 1 символ = 1 байт = 8 біт. Тоді можна обчислити, яку кількість різних символів можна закодувати: N = 28 = 256.

Байт (англ. byte) — одиниця зберігання і обробки цифрової інформації; сукупність бітів, що обробляється комп'ютером одномоментно. У сучасних обчислювальних системах байт складається з восьми бітів і, відповідно, може приймати одне з 256 (28) різних значень (станів , кодів).

Мегабайт (megabyte) — одиниця вимірювання обсягу даних. Рівна 1 048 576 (220) байт або 1024 кілобайт. Назва «Мегабайт» є загальноприйнятою, але формально неправильною, оскільки префікс мега- означає множення на 1 000 000, а не 1 048 576.





Байт (англ. byte) — одиниця вимірювання обсягу цифрової інформації, яка зазвичай містить вісім бітів і представлена двійковим числом. Історично байт був кількістю бітів, яка використовувалася для кодування одного текстового символу в комп’ютері і тому він є найменшою адресною …