Що сказати вчителю який занижує оцінки

Використовуйте для цього ненасильницьку комунікацію: Озвучте об'єктивні факти, слова або вчинки вчителя («Протягом місяця я отримую погані оцінки…»). Власні емоції («Мені неприємно, я відчуваю себе погано, коли…»). Власні потреби («Я заслуговую на об'єктивне ставлення до себе, неупереджену оцінку…»).

У ньому зазначили, як педагог має поводитися з учнями, їхніми батьками, з колегами по роботі й керівництвом. Зокрема, в документі йдеться, що не можна пити й курити, натякати на подарунки. Також уникати вчинків і висловлювань рекламного характеру, як на свою особисту користь, так і на користь установ та організацій.

Позитивні емоції, пов'язані з одержаною оцінкою, вчені вважають могутнім стимулом навчання, негативні – навпаки, погіршують загальний стан школяра, знижують його працездатність. Тому коли вчитель підбадьорює учня, схвалює його відповідь, роботу – це позитивно впливає на школяра.

Відтепер оцінки учня – це його особиста і секретна інформація, яку вчитель не має права розголошувати на весь клас. Це також не можна робити і на батьківських зборах. У Міністерстві освіти так вирішили боротися з цькуванням серед школярів через оцінки. Саме тому скасували і дошки пошани з відмінниками.

Що робити, якщо вчитель(-ка) постійно кричать на дитину

  1. Поговоріть з учителем(-лькою)
  2. Поспілкуйтесь з іншими батьками
  3. Зверніться до керівництва школи
  4. Напишіть скаргу до вищих органів

Що не повинні робити вчителі

  • Принижувати за зовнішній вигляд
  • Виганяти з уроків
  • Кричати
  • Порушувати приватність
  • Відкрито виявляти особисте ставлення до учня





Розберемо кілька причин заниження ваших навчальних досягнень: 1. Учитель може помилятися. І це нормально! Але якщо оцінки занижуються систематично, переходьте до наступних пунктів. 2. Упереджене ставлення викладача, засноване на особистих симпатіях чи антипатіях. …