Кому не можна фундук

Позбавте від вживання фундука дітей, у яких спостерігається діабет та захворювання печінки. Не слід купувати очищений фундук – такий продукт не корисний для вашого організму, тому що після втрати шкаралупи в горіхах розпадаються вітаміни та мінеральні речовини.20 лист. 2023 р.

Кому не можна їсти фундук Обмежити кількість горіхів у раціоні, або й виключити їх взагалі потрібно при наступних станах і захворюваннях: Зайвій вазі. Судомах судин головного мозку. Хронічних захворюваннях печінки.

Велика кількість вітамінів, мікроелементів і корисних речовин позитивно впливає в боротьбі з такими хворобами як атеросклероз (фундук є антиоксидантом, зміцнює стінки судин і розріджує кров), анемія (підвищує рівень гемоглобіну), ревматизм, варикозне розширення вен і тромбофлебіт.

Більшу частину жирів в горіхах фундука складають полі- і мононасичені жирні кислоти, які значно зменшують ризик розвитку серцево-судинних хвороб. Горіхи рекомендуються для профілактики та лікування атеросклерозу, Фундук покращує стан хворих інфарктом міокарду, ішемічною хворобою серця, склерозом мозкових судин.

Можна їсти одну порцію сирих горіхів щодня, це близько 20 г. Щоб було простіше, можна визначати порції так: мигдаль — 10-15 штук, волоський горіх — 3-4 штук, фісташки — 20-25 штук, лісовий горіх (фундук) — 10 штук", – говорить Світлана Фус.

Різниця між фундуком та ліщиною невелика, оскільки фундук культурна форма лісового горіхи. Ліщина вкрай невибаглива, морозостійка, мало страждає від хвороб і шкідників, єдине її вимога крейдові ґрунти. Любить ліщина теплі суглинні або супіщані ґрунти, що лежать глибоким шаром і добре удобрені.





Насамперед, фундук не рекомендується людям з алергією на горіхи. Алергічні реакції на фундук можуть проявлятися в різних формах: від сверблячки та почервоніння шкіри до проблем з …