Коли не можна використовувати денні ходові вогні

Про це попереджає патрульна поліція України. "Нагадуємо про обов'язкову до виконання вимогу ПДР — з 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їхньої відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар.

До плюсового проводу генератора підводимо плюсової провід ходових вогнів, а до плюсового проводу габаритних вогнів – мінусовій провід ходових вогнів. З такою схемою денні ходові вогні будуть завжди горіти після запуску двигуна, а виключаться – після включення ближнього світла.

Під час зупинки на дорозі в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості на транспортному засобі мають бути ввімкнені габаритні або стоянкові ліхтарі, а при вимушеній зупинці додатково — аварійна світлова сигналізація.

Вони мають бути на висоті не менше, ніж 25 см, та не вище 1,5 метри над дорогою. Відстань між вогнями має бути мінімум 60 см, від краю автомобіля до DRL — не більше 40 см. Вони мають вмикатися автоматично із запуском двигуна, а вимикатися, коли вмикається ближнє світло фар.

Протитуманні фари можна використовувати в умовах недостатньої видимості як окремо, так і з ближнім або дальнім світлом фар, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках доріг лише разом з ближнім або дальнім світлом фар.





Денні ходові вогні – це важливий елемент безпеки на дорозі, який застосовується для покращення видимості автомобілів в умовах поганої видимості.