Чому не можна носити медичні сережки: небезпеки та ускладнення

Медичні сережки – це аксесуари, які носить медичний персонал, який працює у лікарнях, клініках та інших медичних закладах. Вони мають спеціальне значення і носяться не тільки для прикраси, але й через безпеку пацієнтів та власний захист

Однією з основних причин заборони зняття медичних сережок є можливість передачі інфекцій. У медичних закладах завжди є потенційна загроза заразитися небезпечними мікроорганізмами. Біологічний матеріал пацієнта може бути на прикрасах медичного персоналу, що може призвести до передачі інфекції іншим пацієнтам. Тому носіння медичних сережок відповідає вимогам повної медичної безпеки.

Крім того, носіння медичних сережок може вплинути на самого медичного працівника. Під час роботи лікарі та медсестри можуть часто використовувати рукавиці та рукавички, а також проводити процедури, що потребують високого ступеня гігієни. Металеві сережки можуть бути небезпечними при зачепленні рукавичок та пошкодженні їхньої цілісності. Більше того, сережки можуть стати джерелом незручності для самого медичного працівника, вони можуть застрягти в устаткуванні або викликати подразнення та захворювання шкіри через тривале носіння.

Причини
1Ризик зараження
2Пошкодження тканин
3Травми органів
4Ускладнення під час операцій
5Можливість відшарування та втрати

Це може спровокувати як втрату прикраси, так і псування білизни або травму мочки вуха. Сережки потрібно регулярно очищати і слідкувати за чистотою місця проколу.Якщо спати, не знімаючи прикраси, в мочці вуха може виникнути інфекція, що спричинить неприємні наслідки.

Чи можна зняти медичні сережки?

Це залежить від низки факторів, але головні генетика і стан кровоносної системи. Якщо знаєте, що звичайні подразнення і подряпини гояться довго, не поспішайте знімати сережки після проколу. В середньому вважається, що ідеальний час для загоєння ранки після проколу мочки вуха – 6-8 тижнів. Збережена копія

Чи можна довго носити сережки із медичної сталі?

Звичайно, ні! Цей сплав створений лише для медичних інструментів – щипців, затискачів та інших інструментів. Тривалий контакт мед. сталі з тканинами організму протипоказаний!

Чому не можна знімати сережки після проколу?

Після проколу вух та інших ділянок сережки НЕ МОЖНА знімати протягом 2 місяців. За цей час відбувається повне формування та загоєння каналу.

Що робити, якщо медичні сережки не знімаються?

Протріть диском мочку вуха з двох сторін і всі сережки, що виступають. Візьміться однією рукою за лицьову частину гвоздика, а другою знімайте фіксатор. Якщо на сережці різьбовий фіксатор – скручуйте його з «ніжки». Якщо силіконовий фіксатор – просто плавно потягніть його в бік, протилежний мочці.