Чим корисний лосось слабосолона

Сьомга холодного копчення приваблює не тільки чудовим смаком та звабливим ароматом, але й комплексом корисних речовин. Наприклад, Омега-3 поліненасичені жирні кислоти допомагають підтримувати здоров'я серцево-судинної системи людини, перешкоджаючи утворенню «холестеринових бляшок» та нормалізуючи артеріальний тиск.

Вирощений лосось має нижчу вартість і є більш доступною альтернативою дикій рибі. Обидва види зберігають достатньо поживних речовин. Наприклад, вирощений лосось містить більше жиру, тоді як дикий містить більше кальцію, цинку та калію.

Американська асоціація серця рекомендує з'їдати порцію риби (особливо жирної, наприклад лосося) по 3 унції не рідше двох разів на тиждень.

Не рекомендується також вживати лосось в копченому вигляді, оскільки це призведе до проблем зі шлунком через наявність канцерогенів. Не рекомендується їсти копчений лосось людям з хворобами печінки, шлунка та жовчовивідних шляхів. Червону рибу рекомендується заморожувати до -35 градусів за Цельсієм перед вживанням.

Про це розповіла нутриціолог Олена Степанова, повідомляють "РИА Новости". За словами експерта, червону рибу необхідно акуратно вводити в раціон людей, у яких спостерігається харчова непереносимість, а також є проблеми з печінкою і жовчним міхуром.

Численні дослідження довели, що риба допомагає уникати депресій та сприяє профілактиці інфаркту міокарда. СКУМБРІЯ – вважається найкориснішою з усіх риб. Містить найбільше білку, полінасичених жирних кислот Омега-3 та вітаміну D. Всі інші види риб містять ті ж корисні речовини, але у значно меншій кількості.





Сьомга чи лосось відносяться до червоного виду рибного продукту. Риба сьомга є улюбленими ласощами у багатьох, тому що страви з лосося не тільки смачні, а й корисні.