Чи можна повторно подати заяву на видачу судового наказу

Відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених пунктами 1, 2, 8, 9 частини першої статті 165 ЦПК України, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків.

Суд розглядає заяву про видачу судового наказу протягом 5 днів з дня її надходження. Розгляд проводиться без судового засідання і повідомлення заявника і боржника. За результатами розгляду заяви про видачу судового наказу суд видає судовий наказ або постановляє ухвалу про відмову у видачі судового наказу.

Після видачі судового наказу суд не пізніше наступного дня надсилає його копію (текст) боржникові разом з копією заяви про видачу судового наказу та доданими до неї документами. Протягом 5 днів з дня набрання судовим наказом законної сили суд надсилає його копію (текст) стягувачу.

Таке рішення суд мотивував тим, що за змістом п. 2 ч. 1 ст. 165 Цивільного процесуального кодексу України суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо заяву подала особа, яка не має процесуальної дієздатності.

Якщо боржник протягом 10-ти днів з дня отримання копії судо- вого наказу та супровідних документів не подав заяву про ска- сування судового наказу, то він після спливу трьох днів на його оскарження, набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Суд розглядає заяву про видачу судового наказу протягом 5 днів з дня її надходження, а якщо боржником у заяві про видачу судового наказу вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, – протягом 5 днів з дня отримання судом у порядку, передбаченому частинами п'ятою, шостою статті 165 ЦПК України, інформації про …





Заява про видачу судового наказу за формою і змістом повинна відповідати вимогам статті 98 ЦПК ( 1618-15), а в разі неналежного оформлення заяви чи несплати …