Де живуть Джунгарські хом’яки у дикій природі

У дикій природі вони поширені у пшеничних полях Казахстану, луках Монголії та Сибіру та березняках Маньчжурії. Джунгарські хом'яки часто зустрічаються як домашні тварини в Європі та Північній Америці, і їхня вовна відрізняється більшою кількістю забарвлень, ніж у хом'яків, що мешкають у дикій природі.

Ареал виду та його поширення в Україні Степові та лісостепові області Європи, Західного Сибіру, Казахстану, на схід до Єнісею. Висотний діапазон: 0–650 м нрм.

У природі основою меню хом'яків є насіння та злаки, а також коріння, плоди та листя рослин. Також не відмовляються гризуни від комах, черв'яків, гусениць, пташиних яєць.

Оскільки представники породи ведуть переважно нічний спосіб життя, слід залишати корм на ніч. Здоров'я: у природних умовах ці хом'ячки живуть 2-3 роки. В домашньому утриманні тривалість життя залежить від якості догляду та харчування, в середньому 1.5 – 2.5 роки.

Ні в якому разі не можна годувати хом'яка хлібобулочними виробами та здобою, печивом, мигдальними горіхами, насінням фруктів, шоколадом, цукерками та іншими солодощами. Під забороною також смажені страви, чіпси, сухарики, копченості та солоні продукти: м'ясо, овочі, горіхи, риба та ін.

Основний їхній раціон спочатку складає насіння і зернові культури, а також трави та комахи. Якщо говорити про те, чим годувати джунгариків у домашніх умовах, то потрібно також давати насіння і зерна, аби співвідношення було приблизно таке: вуглеводи – 65%, білки – 15% і жири – близько 5%.





Джунгарський хом’як (Phodopus sungorus) — вид мохноногих хом’ячків із родини хом’якових. Популярна домашня тварина. Довжина до 10 см, вага 25–65 грамів, живуть в середньому 2,5 роки. У сприятливих умовах може дожити до трьох років. Має вкриті шерстю ступні, темну смугу на спині …